max 14 osôb
3 spálne
1 apartmán
internet k dispozícii
parkovanie v objekte
bez stravy

Penzión Hubertka sa nachádza v historickej časti malebnej dedinky Liptovský Ján, ktorá je jednou z najzaujímavejších obcí Liptova z historického a umeleckohistorického hľadiska. Je vhodný pre ľudí, ktorí preferujú stráviť svoju dovolenku v kruhu rodiny či známych.

Penzión ponúka moderné štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou 14 osôb. V objekte sú k dispozícii 3 moderne zariadené izby, každá s kapacitou 4 lôžka s vlastnou kúpeľňou a poľovnícky Apartmán s modernou plne vybavenou kuchynkou.  V objekte je príjemné wellness a  teraska. Autá je možné zaparkovať priamo pri penzióne.

V blízkosti penziónu (300 m) sa nachádza  celoročne využívaný termálny prameň Rudolf, letné termálne kúpalisko s krytou plavárňou vzdialené od penziónu (600 m), Svätojánska rozhľadňa (200m),  Stanišovská jaskyňa v Jánskej doline vzdialená 4 km, miniatúrne Slovensko 1 km. Cyklochodníky začínaju už pri penzióne.

Penzión Hubertka je vhodným východiskom na výlety, turistiku, cykloturistiku, poznávanie historických pamiatok, celoročne otvorených termálnych kúpalísk Aquapark Tatralandia (15 km) a Bešeňová  (23 km).

V zimnej sezóne je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Závažná Poruba (9 km), Chopok – Jasná (23 km), Čertovica (35 km) a vo Vysokých Tatrách (50 km).